Гідравлічні випробування тривають: слабкі місця шукають на тепломережі під мостом Патона

Автор: Галина Ворона
20:40 05.07

Столичні тепловики сьогодні розпочали випробувати на гідравлічну міцність мережі зони теплопостачання ТЕЦ-5, зокрема ділянки під мостом Патона. Це дозволить виявити слабкі місця трубопроводу, відремонтувати пошкоджені ділянки та підготувати мережу до роботи взимку.

Гідравлічні випробування тривають: слабкі місця шукають на тепломережі під мостом Патона

Про це повідомляє “Київтеплоенерго”.

Як зазначається, тепломережа під мостом Патона забезпечує теплопостачання близько 200 житлових будинків на Русанівці і Березняках.

Етап випробувань з 5 липня охоплює магістралі зони теплопостачання ТЕЦ-5 і районної котельні “Нивки”. Сумарно вони обслуговують 920 житлових будинків, 31 лікарню, 98 навчальних закладів і 490 відомств.

Адреси, за якими буде відсутня гаряча вода у зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань теплових мереж у період з 05.07 до 19.07.2021р.:

У “Київтеплоенерго” також зазначили, що з початку випробування тепломереж з 7 травня перевірили щільність 70% мереж, з них: 5608 житлових будинків, 126 лікарняних закладів, 566 навчальних закладів і 2099 відомств.

Киян та гостей міста просять дотримуватися правил безпеки. Паркувати авто лише в дозволених місцях, не залишати їх уздовж охоронних зон тепломереж (щонайменше на відстані 3 м від трубопроводу). Не наближатися до місця, де помітили просідання ґрунту чи витік води, та одразу ж повідомляти про це Центральну диспетчерську за номером 1557.

Нагадаємо, днями на мосту Патона утворився черговий водоспад.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...