Геть згадку про окупантів. Станцію “Героїв Дніпра” пропонують назвати на честь Героїв УПА

Автор: Галина Ворона
19:42 19.04

У столиці пропонують декомунізувати станцію метро “Героїв Дніпра”: перейменувати її на честь Героїв УПА, а також замінити “колорадську” стрічку на стінах станції на червоно-чорну символіку.

Геть згадку про окупантів. Станцію “Героїв Дніпра” пропонують назвати на честь Героїв УПА

Про це йде мова у петиції №10542 на сайті Київради.

За словами автора звернення Василя Бабича, станція “Героїв Дніпра” названа на честь влаштованого російсько- більшовицькими окупантами у 1943 році взяття Києва та вигнання звідти інших окупантів – німецько-нацистських.

Операція з військової точки зору була проведена абсолютно бездарно. Кількість жертв просто неймовірна, та й сама операція була приурочена до річниці більшовицького заколоту в Петербурзі. В оформлені станції присутня гвардійська стрічка, яка також сумно відома як колорадська та застосування якої в Україні після 2014 року є на мою думку, щонайменше недоречним”, – пояснює свою точку зору автор петиції.

Він пропонує перейменувати станцію “Героїв Сталінграда” на честь Героїв УПА – сили що боролися проти обох окупантів: російсько-більшовицького та нацистського, а також замінити козацьку стрічку на стінах станції на червоно-чорну символіку боротьби українського народу проти окупантів.

Читайте також: Кияни пропонують перейменувати проспект героїв Сталінграда на Набережну Славутича

Великий Київ у Google News

підписатися