Геращенко розказала, хто може стати жінкою-мером столиці

Автор: Любава Лисичкіна
18:36 18.11

Про ймовірні кандидатури депутатка зазначила, розповідаючи про сьогоднішнє голосування у Верховній Раді законопроєкту про столицю.

Геращенко розказала, хто може стати жінкою-мером столиці
Про це  написала у соцмережі народна депутатка від “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко. 
 
“Як тебе не любити, Києве мій! Сьогодні в парламенті відстояли розгляд законопроєктів про столицю і місцеві адміністрації за повною процедурою, а не по бєспрєдєлу. Тепер будемо боротися за наші поправки, які зберігають місцеве самоврядування і право киян самим обирати свою владу”, – зауважила політик.
 
І додала жартуючи, що якщо в Києві колись і буде мер- жінка, то, не виключає, що це буде хтось з  присутніх на світлині жінок-політиків: Вікторія Сюмар, Ірина Фріз, Марія Іонова, Ніна Южаніна та Іванна Климпуш-Цинцадзе. 
 
Як відомо, Рада відклала розгляд закону про столицю.
 
Нагадаємо, на Погоджувальній раді 15 листопада фракція “Слуги народу” попросила запустити спецпроцедуру для розгляду законопроєктів №2143-3 про столицю та №4298 про перехід голів місцевих держадміністрацій до розряду держслужбовців. Обидва ці документи були підтримані парламентом у першому читанні. Профільний Комітет Верховної Ради рекомендував нардепам розглянути законопроєкт №2143-3 за спеціальною процедурою та ухвалити його в цілому.

Своєю чергою новопризначений перший віцеспікер ВР Олександр Корнієнко прогнозував ухвалення законопроєкту про столицю (про розподіл повноважень мера Києва та голови КМДА) до кінця поточного року. Він також пообіцяв, що призначення нового голови КМДА замість чинного керівника Віталія Кличка, відбудеться “швидко”. Голову КМДА має призначити (у разі ухвалення відповідного закону) президент Володимир Зеленський.

Великий Київ у Google News

підписатися