Гендиректора заводу “Радар” підозрюють у знищенні 9 держспоруд

12:50 19.11.2020

Під час реконструкції майнового комплексу забудовник повністю знищив 9 будівель державної власності. Збитки, завдані державі, оцінюються у понад 3,6 млн грн.

Гендиректора заводу “Радар” підозрюють у знищенні 9 держспоруд

Про це стало відомо з допису Київської міської прокуратури у Facebook.

Так, генеральний директор заводу “Радар” халатним чином відносився до виконання своїх службових обов’язків, що в свою чергу призвело до руйнування кількох будівель муніципальної власності. 

Внаслідок неналежного виконання генеральним директором своїх службових обов’язків щодо збереження й ефективного використання державного майна, під час проведення будівельних робіт з реконструкції майнового комплексу забудовником повністю знищено 9 будівель”, – встановило слідство. 

Варто відмітити, що наразі зазначені будівлі перебувають на балансі ПАТ “Київський завод “РАДАР”

Правоохоронці підрахували, що державним інтересам було завдано збитків на суму понад 3,6 млн гривень.

Наразі слідчі продовжують встановлювати усі обставини правопорушення та осіб, які можуть бути до нього причетними. Гендиректору підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України. У разі доведення вини йому загрожує до 5 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, що на сміттєспалювальному заводі “Енергія” почали встановлювати високотехнологічну систему очистки. За словами мера Києва, це дозволить досягнути екологічних параметрів, що відповідатимуть європейським нормам.

Читайте також: “Забудовник в сквер попер, має дулю, а не сквер”: мітинг проти знищення скверу Чкалова (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися