«Geek Journal» розблоковано, хоча «1+1» не відкликав скарги

Автор: Макс Юр’єв
22:26 23.01

Тайлер Андерсон повідомив, що його youtube-канал «Geek Journal» раптово розблокували, а всі страйки (попередження) поступово зникли. А також розповів про перемовини, які відбулися з представниками медіахолдингу «1+1».

«Geek Journal» розблоковано, хоча «1+1» не відкликав скарги

Відповідне відео він розмістив на вже розблокованому каналі, на який за час блокування підписалося приблизно 27 тисяч глядачів.

Відеоблогер розкрив подробиці перемовин – «1+1» вимагає виконати 2 умови, а саме:

1) видалити вісім опублікованих відео, в яких фігурує контент медіахолдингу;

2) щоб блогер публічно визнав помилку.

Тайлер заявляє, що до понеділка взяв час на роздуми, та з огляду на публічний розголос, що стався, скоріше за все не пристане на умови телеканалу та буде відстоювати свої права у суді. Але попри це дивним чином почали зникати страйки, через які було заблоковано роботу каналу.

Блогер також подякував всім, хто його публічно підтримав, а таких було чимало і серед відомих людей: акторка Ірма Вітовська-Ванца, шоумен Сергій Притула, письменник і журналіст Вахтанг Кіпіані, шеф-кухар Євгеній Клопотенко та інші. 

  

В свою чергу холдинг «1+1 media» опублікував нову заяву, що не відкликав скарги на відео, які містили контент, авторські права, на які належать холдингу. «1+1» стверджує, що шляхом подання скарг через власну автоматизовану систему SUDUM лиш захищається від порушення авторських прав, а рішення щодо блокування приймали не вони, а безпосередньо сам відеохостинг YouTube. 

Слід зауважити, що і під цією публікацією на facebook-сторінці «1+1 media» більшість коментаторів висловились вкрай негативно про дії медіахолдингу.

І куди ж без чергової порції мемів.

Тож поки невідомо, чим і коли скінчиться скандал з блокуванням популярного україномовного youtube-каналу «Geek Journal», що займається оглядами української і зарубіжної телевізійної і відеопродукції, через скарги медіахолдингу «1+1 media», який за заявами блогера Тайлер Андерсона чинить наступ на свободу слова, оскільки намагається таким чином цензурувати інтернет, прибравши критику медіапродукції «1+1».

«Великий Київ» пильно стежить за розвитком ситуації в цій резонансній справі.

Великий Київ у Google News

підписатися