“Газове рабство” скасовано: українці легко зможуть міняти постачальника газу

18:21 10.06

З 1 липня, коли в Україні має запрацювати ринок газу для населення, українці зможуть легко змінювати постачальника газу. Раніше це процес міг тягтися місяцями, а тепер достатньо буде відправити новому постачальнику заяву і документи, що підтверджують особу.

“Газове рабство” скасовано: українці легко зможуть міняти постачальника газу

Як повідомляє пресслужба “Нафтогазу”, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, спростила правила переходу до іншого постачальника газу, і тепер українці зможуть вільно обирати постачальника, який пропонує кращий сервіс, умови оплати чи обслуговування.

Якщо ви живете у Житомирській області, але хочете обрати постачальника з Вінницької – за новими правилами це можна зробити у кілька кліків, відправивши заяву-приєднання та документи, що ідентифікують особу, новому постачальнику”, – зазначається у повідомленні.

У “Нафтогазі” кажуть, що спрощення процедури зміни постачальника було однією з необхідних умов для повноцінного старту відкритого ринку. Друга умова – це запуск роботи «постачальника останньої надії», якого Міністерство енергетики та захисту довкілля України має обрати на конкурсі.

Нагадаємо, через нове мито в Україні може здорожчати паливо.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...