“Французька весна 2021”. У Маріїнському парку зіграють джаз та покажуть кіно просто неба

Автор: Галина Ворона
17:59 22.06

Наступних вихідних, які будуть довшими ніж зазвичай, у Маріїнському парку відбудеться наступна знакова подія фестивалю “Французька весна 2021” – вікенд просто неба на сцені “Мушля” (Паркова дорога, 3). Вхід на всі події вільний у межах наявних місць. Носіння захисних масок є обов’язковим.

“Французька весна 2021”. У Маріїнському парку зіграють джаз та покажуть кіно просто неба

Про це повідомляють організатори.

Джазовий концерт гурту Ozma

25 червня о 21:30

Вперше в Україні гурт Ozma, заграє свій 7-й альбом під назвою HYPERLAPSE. Це захоплююча та весела карта, присвячена 10-ти містам, які відвідала група. Подія організована у партнерстві з «Leopolis Jazz Fest».

OZMA – це мегазапальний квінтет, який очолює барабанщик Стефан Шарле. Новаторська та одночасно популярна музика, якою група продовжує ділитися, випустивши 8 альбомів, численні реалізації та давши більш ніж 500 концертів на 4-х континентах.

Кіноконцерт “Французький аванґард. Музика Антона Байбакова”

26 червня о 21:30

Кіноконцерт є одним з найголовніших проектів співробітництва у 2020 році між Французьким інститутом в Україні та українським композитором Антоном Байбаковим. У листопаді 2020 року Французький інститут в Україні запропонував відомому композитору Антону Байбакову написати музику до стрічок французького авангарду: “Механічний балет” (1924р.) Фернана Леже та Дадлі Мьорфі, “Опера-Муфф” (1958р.) Аньєс Варда та “Кров поета” (1932р.) Жана Кокто.

Гастрольний тур проекту відбудеться шістьма українськими містами, мешканці яких зможуть відкрити для себе ці фільми під музичний супровід від Антона Байбакова у виконанні Олександри Морозової, Сергія Дем’янчука, Софії Байбакової та самого автора.

Кінопоказ “Школа хороших дружин” від Мартена Прово

 27 червня о 21:30

Цей фільм отримав премію Сезар за найкращий дизайн костюмів – “Школа хороших дружин”.
Фільм демонструватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Читайте також: “Кіновернісаж просто неба” – 6 фільмів, які ми дивитимемось цього тижня

Нагадаємо, фестиваль “Французька весна в Україні” відкрився 3D-вистави “Я – мрія”  на Софійській площі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...