Француз Stromae випустив кліп, який зняв у Києві (ВІДЕО)

14:53 16.10

Stromae ненадовго повернувся кілька років тому і знову зник з радарів, а тепер нарешті презентував нову пісню та кліп. Sante — перша за три роки пісня Stromae.

Француз Stromae випустив кліп, який зняв у Києві (ВІДЕО)

Як повідомляє  slukh.media, новий кліп для Поля Ван Авера, знаного за сценічним іменем Stromae — популярного бельгійського співака фламандсько-руандійського походження, знімала українська компанія shelter.film. 

“Ми хотіли розповісти історії звичайних людей, які щодня багато працюють, щоб зробити наше життя комфортнішим. Попри складнощі, ці люди отримують від своєї роботи задоволення та насолоджуються життям. У кліпі ми показали людей з різних сфер і частин світу: оператори кол-центру десь в Африці, працівники ресторану на Близькому Сході, риболов зі Східної Європи” — розповіла продюсерка Даша Дерягіна.

Наймасштабнішу сцену знімали на буксирі протягом шести годин. Для неї використали 100 кг живої риби, яку потім випустили у воду.

Це перший трек Stromae з квітня 2018 року, коли він випустив 9-хвилинну композицію Defiler для нової колекції свого бренду Mosaert. Саме з захопленням модою пов’язують його перерву в музиці, концертах і публічних появах, яка тривала три роки, але не тільки з цим.

До слова, у  Костьолі Святого Олександра відбудеться унікальний концерт.

Великий Київ у Google News

підписатися