Правила в’їзду в Чорногорію стали жорсткішими – що змінилось

Автор: Галина Ворона
16:00 15.09

Влада Чорногорії запровадила більш жорсткі правила в’їзду для іноземних громадян, заборонивши в’їзд із частковою вакцинацією від коронавірусу

Правила в’їзду в Чорногорію стали жорсткішими – що змінилось

Про це повідомляє портал RTCG.

Так, для в’їзду в Чорногорію іноземним туристам тепер потрібен сертифікат про повну вакцинацію від коронавірусу, завершену не пізніше ніж за 14 днів до подорожі. Часткова вакцинація або щеплення одним із двох компонентів препарату більше не визнаватиметься.

Нові правила діятимуть до 24 вересня з можливістю перегляду та не поширюються на осіб до 18 років.

Для нещеплених осіб правила в’їзду до Чорногорії не змінилися. Вони можуть приїхати з довідкою про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не раніше ніж за 72 години до поїздки. Пропускатимуть у країну також експрес-тестом на антиген, зробленим не раніше ніж за 48 годин до поїздки, або довідкою про перенесений COVID-19 (не менше ніж 14 днів з моменту одужання і не більше ніж 180 днів).

До слова, влада Чорногорії запровадила низку обмежень і всередині країни. На весілля в банкетних залах або інші приватні урочистості можуть збиратися не більше 100 людей, і у всіх повинен бути або сертифікат про вакцинацію, або ПЛР, або експрес-тест, або довідка про перенесену хворобу. Заходи на відкритому повітрі не обмежені у кількості людей, але всі гості та співробітники повинні мати при собі антиковідні документи. Те ж саме правило поширюється на дискотеки, ТРЦ та нічні клуби. 

Читайте також: Рай і пекло Чорногорії очима українського відпочивальника

Нагадаємо, цього літа Чорногорія скасувала всі обмежувальні заходи для громадян України, Росії, Білорусі та Північної Македонії.

Великий Київ у Google News

підписатися