Фортифікаційне обладнання з’явиться на рубежах Київщини (ФОТО)

Автор: Вікторія Мілюта
13:28 23.11.2022

Рубежі Києва та Київської області захищатимуть за допомогою довготривалих вогневих споруд.

Фортифікаційне обладнання з’явиться на рубежах Київщини (ФОТО)

Про це повідомив командувач угрупування сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк на своїй сторінці у Facebook.

“Тривають роботи з нарощування фортифікаційного обладнання районів та рубежів оборони міста Київ та Київської області за допомогою довготривалих вогневих споруд”, – відзначив він.

За його словами, нарощують укріплення на основних шляхах імовірного наступу противника.

Читайте також: Доля Києва та області напряму залежить від розвитку ситуації на Сході – Павлюк

“Так, на взводних та ротних опорних пунктах обладнуються місця для укриття та проживання особового складу та встановлюються довготривалі вогневі споруди для ведення оборонного бою”, – повідомив Павлюк.

Він зазначив, що загальна вага однієї такої споруди – близько 30 тонн. Вона складається з кількох елементів, відлитих із спеціального армованого бетону.

“Така конструкція сприяє ефективному нанесенню противнику вогневого ураження та безпеці особового складу під час виконання бойових завдань”, – підсумував Павлюк.

Нагадаємо, ворог кожного дня обстрілює позиції наших військ. Та у Генштабі зазначають, що на Волинському та Поліському напрямках, звідки окупанти можуть наступати на Київ, обстановка поки без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань не спостерігається.

Великий Київ у Google News

підписатися