Фонд Порошенка виділив іменну стипендію на навчання доньки загиблого захисника Ярослава Журавля

Автор: Галина Ворона
21:10 15.10

Донька загиблого захисника Ярослава Журавля склала присягу українському народові і стала ліцеїсткою Київського військового ліцею імені Богуна. Фонд Порошенка протягом всього навчання підтримуватиме дівчинку іменною стипендією.

Фонд Порошенка виділив іменну стипендію на навчання доньки загиблого захисника Ярослава Журавля

Про це повідомила депутатка Київради від “Європейської солідарності” Марина Порошенко.

Минулого року, коли ми дізналися, що батько Ярослава Журавля Сергій не може оплатити навчання старшої онуки Людмили, ми з Петром Порошенко, не вагаючись, прийняли рішення допомогти доньці героя-захисника отримати освіту”, – розповіла вона.

За її словами, чоловік був дуже розчуленим і дякував, хоча, на думку Марини Порошенко, ми маємо бути вдячні йому за такого сина.

А цього року, коли молодша донька Журавля Ярослава йшла поруч із нами на Марші Захисників і ніжно обіймала портрет загиблого батька, я, як мама, відчувала серцем, через що довелося пройти цій маленькій дівчинці”, – ділиться Марина Порошенко.

Нагадаємо, сержант-розвідник Ярослав Журавель загинув в “сірій зоні”. Він був поранений поблизу Зайцева в липні 2020 року. Тоді, за словами батька військового, президент як верховний головнокомандувач заборонив відряджати спецпідрозділ на порятунок пораненого.

Ярослав Журавель втратив багато крові й помер. Точна дата смерті невідома. Тіло військового бойовики передали українській стороні через 8 днів після поранення, 21 липня. У травні цього року Рада ухвалила  ініційоване Петром Порошенком звернення до Володимира Зеленського з вимогою присвоїти звання Героя України розвіднику 35-ї окремої бригади морської піхоти, сержанту Ярославу Журавлю посмертно.

Великий Київ у Google News

підписатися