Фестивалі та пом’якшення. Що змінилось в датах топ-українських подій

16:02 25.05

Встрибнути в останній вагон фестивального літа з пом’якшеним карантинним режимом не вийде – топові фестивалі пересені на 2021 рік і переграти це вже не можна.

Фестивалі та пом’якшення. Що змінилось в датах топ-українських подій

Зважаючи на останні карантинні послаблення, в киян почала жевріти надія на те, що можливо улюблені фестивалі все ж відбудуться. 

Масові заходи в Україні можуь дозволити вже з кінця червня, а отже попереду ще два місяці літа, можна встрибнути в останній вагон. 

Так, Atlas Weeked і Upark перенесені на 2021 рік. Втім, коли оголошувались нові дати, то послаблень ще не було. Може ще можна все переграти? 

Ми запитали у організаторів фестивалів, що є в нас шанси на фестивальне літо 2020. 

UPark все таки відбудеться 2021. Організатори фестивалю кажуть, що “ситуація, яка склалася в Україні та світі просто не залишає шансів на проведення літніх фестивалів”. 

загрузка...

Atlas також відбудеться в 2021 році. 

Раніше ми вже повідомили, що перенесли фестиваль на наступний рік у зв’язку з вірусом. Для нас це було складне, але усвіомлене рішення, тому що здоров’я наших відвідувачів, команди та артистів – в пріоритеті”, 

– йдеться в повідомленні. Пост про перенос фестивалю – тут

Фестиваль Faine Misto також відбудеться в 2021 році. На изображении может находиться: текст

І тільки Zaxid-fest інтригують: скоро будуть новини про дати фестивалю. Можливо навіть хороші.

Фестивалі фестивалями, але радість від карантинних послаблень все одно можна пережити. Наприклад, завітати до улюблених ресторанів, посидіти за улюбленими стильними столиками або на терасах з видом на улюблені заклопотані столичні вулиці. 

Читайте також: Тепер кожен за себе. Що означає запуск метро та маршруток

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...