Фестиваль шкільних стартапів «Class ідея – 2021» в Києві – як подати проект

Автор: Марія Супрун
15:56 17.02

Столичний фестиваль шкільних стартапів «Class ідея» цьогоріч відбудеться 8-10 квітня в онлайн форматі. Подати свій авторський проєкт зможуть учні віком від 6 до 18 років до 15 березня.

Фестиваль шкільних стартапів «Class ідея – 2021» в Києві – як подати проект

Як повідомив в. о. голови КМДА Валентин Мондриївський, фестиваль «Class ідея» покликаний познайомити ініціативних школярів-стартаперів із інвесторами та допомогти реалізувати кращі ідеї юних талантів.

Для участі у Фестивалі потрібно до 00:00 15 березня зареєструватися на сайті та 8 квітня представити свою абсолютно нову авторську ідею або готовий стартап-проєкт у вигляді презентації. Переможця визначать шляхом електронного голосування, що триватиме з 15:30 9 квітня до 15:30 10 квітня 2021 року.

Після подачі робіт усі учасники шорт-листу пройдуть StartUP-школу Фестивалю. Тут їх підготують до грамотної презентації свого проєкту, розкажуть про залучення партнерів та інвесторів, а також навчать знаходити перших клієнтів”, – розповів Мондриївський.

Він додав, що окрім подарунків від організаторів діти отримають найголовніше – професійний фідбек та шанс на втілення власних креативних проєктів.

Нагадаємо, київські школи та бібліотеки безкоштовно отримають збірку “Еко-історій”.

Великий Київ у Google News

підписатися