Київські школи та бібліотеки безкоштовно отримають збірку “Еко-історій”

17:38 25.01

Близько 15 шкіл Києва та області отримають примірники “Еко-історії для моїх маленьких друзів”. Ініціатива здійснюється в рамках проєкту ЯЄЕКО, який покликаний доступно розповісти дітям про важливість збереження довкілля.

Київські школи та бібліотеки безкоштовно отримають збірку “Еко-історій”

Про це розповів автор книжки, керівник ГО “Екологічна нація” Богдан Красавцев.

Ця книжка містить 8 фантастичних казок, які доносять екологічні ідеї цікаво й дотепно. В книзі є історія про необхідність енергоефективного мислення, що полягає в економії ресурсів планети (води, газу, електрики), відтак це дасть змогу протидіяти змінам клімату, — каже журналіст.

За його словами, кожна історія присвячена окремій проблемі екології, але усі вони об’єднані темою охорони довкілля та любові до природи. Так, серед творів є казка про те, як Чорне море потерпає від пластикових островів. Інший сюжет розповідає про шкідливість миючих засобів з фосфатами, а ще один – про важливість переробки батарейок. 

Книга вийшла невеликим окладом – усього 1000 примірників, але навіть такий об’єм роботи важко здійснити самотужки. У видавництві збірки Красавцеву допомагали редактори та перекладачі, а ілюстратором книжки стала його двоюрідна сестра – Олександра Красавцева. 

Книгу мріяли зробити доступною для підростаючого покоління. Ми хотіли додати певний інтерактив, тому окрім читання, дітки зможуть ще й малювати. Хочу дати нашим маленьким друзям пораду: будьте енергосвідомими та любіть природу. Кожен повинен бути у гармонії не лише з собою, а й з навколишнім світом”, – розповідає ілюстраторка.

Окрім розмальовок на екологічну тематику збірка пропонує дітлахам й інші цікавинки. Наприклад,  поміркувати над актуальними нині запитаннями, або ж ознайомитись з корисними еко-порадами.

Книжка виконана одразу двома мовами: українською та англійською. Це особливо сподобалось батькам дітлахів, які рано привчають своїх чад до вивчення іноземних мов. 

На Facebook-сторінці проєкту зазначається, що будь-який навчальний заклад та бібліотека можуть залишити заявку та безкоштовно отримати примірник “Еко-історій”.

 

А тим часом дорослі, але не надто відповідальні екологи намагались вивезти з Чорнобильського заповідника близько 150 кг риби

Читайте також: “Енергія”, Бортницька станція, ТЕЦ та моніторинг повітря – екологічні проекти міста

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...