“Фарту масті, мєнтам по пащі”. Модель “голої” фотосесії знову потрапила в скандал

16:46 14.04

Українка, яка була депортована з ОАЕ після арешту за оголену фотосесію в Дубаї, по прибуттю в Україну різко висловилася на адресу правоохоронних органів. Згодом вона пояснила свої слова.

“Фарту масті, мєнтам по пащі”. Модель “голої” фотосесії знову потрапила в скандал Фото: instagram.com/mur.irco

Так, одна з українок опублікувала сторіс в Instagram по прибуттю в Київ.

«Фарту – масті, ментам – по пащі! Хлопці, я “відкинулася”. Спасибі всім, хто переживав за мене! Скоро будуть подробиці, історії бійки за хліб та інше», – сказала вона у відео.

Такі слова обурили підписників. І модель вирішила пояснити свої різкі висловлювання на адресу правоохоронних органів. Вона уточнила, що негативні слова говорила виключно про поліцію Дубая.

“Друзі, пояснюю за свій базар. Вчорашні висловлювання про поліцію стосувалися тільки поліції Дубая, оскільки нас весь цей час тримали в жахливих умовах”, – зазначила дівчина.

(Відео Обозреватель).

Нагадаємо,  у мережі з’явилися фото та відео оголених жінок, що позують на балконі висотної будівлі у курортному районі Дубая. Виявилося, що серед дівчат є 12 українок.

Згодом стало відомо, що українські моделі будуть депортовані з ОАЕ. Їх затримали в Дубаї за порушення законів про громадську порядність.

Вчора дівчата вже пили шампанське на борту – українки повернулися з Дубаю.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...