Фаріон назвала спортсменку Магучіх “нічого не вартим тілом без ідеї” (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
14:26 10.08

Коментуючи обійми та фото з російською спортсменкою бронзової призерки Олімпіади Ярослави Магучіх, Ірина Фаріон не стримувала емоцій.

Фаріон назвала спортсменку Магучіх “нічого не вартим тілом без ідеї” (ВІДЕО)

«Це публічний вчинок колаборації, ще одне свідчення того, що тіло без їдеї нічого не варте, воно просто сміття. І ця особа, це сміття, задемонструвала тоді, коли нам стріляють в лице, коли нас убивають. Ця особа на весь світ підтвердила тезу Путіна про те, що ми адін народ. Тому на місці НОК я би повернула медаль цього біологічного сміття назад», – заявила мовознавиця на своєму Youtube-каналі.

Вона публічно звернулася до спортсменки словами «якщо би ти, бабо, мала дитину і твою дитину вбили б, ти обнімалася б з убивцею?».

«Отже, це зі сфери найдикішого потворства, з одного боку, і а з іншого – це підтверджує панування глобальної ідеології лібералізму, де абсолютно розмита мораль і немає рубіконів у стосунках між людьми. З огляду на це можемо думати, що війна у нас в країні триватиме ще довго. І найкращих вбиватимуть, а найгірші, які є просто тілом, будуть виставляти Україну у найдикішому світлі», – прийшла до висновку членкиня партії «Свобода».

Вона також звернула увагу на те, що у день появи фото на фронті загинув український захисник. 

Нагадаємо, бронзова призерка Олімпійських ігор, молодший лейтенант Збройних сил України Ярослава Магучіх в Токіо обіймалася з російською спортсменкою Марією Ласіцкене. Фото потрапило в мережі та викликало обурення. В Міноборони визвали її “на килим”.

Українка Ярослава Магучіх завоювала “бронзу” на Олімпіаді у фіналі жіночих стрибків у висоту. “Золото” взяла якраз Марія Ласіцкене. Після змагань Магучіх і Ласіцкене обійнялися. Це спричинило велику кількість критики в соцмережах. Каратист Станіслав Горуна вже заступився за Магучіх.

Великий Київ у Google News

підписатися