Facebook, Instagram і WhatsApp відновили роботу. Мережу заполонили меми

08:20 05.10

Facebook, Instagram і WhatsApp відновили роботу після збою. Вони не працювали більше п’яти годин. Це наймасштабніший збій, який фіксував Downdetector за весь час роботи порталу.

Facebook, Instagram і WhatsApp відновили роботу. Мережу заполонили меми

Власник компанії Facebook Марк Цукерберг, який через збій втратив близько 7 млрд доларів, вибачився перед користувачами за незручності.

«Facebook, Instagram, WhatsApp і Messenger повертаються до онлайн-роботи. Приношу вибачення за сьогоднішній збій: я знаю, як сильно ви покладаєтеся на наші сервіси, щоб залишатися на зв’язку з важливими для вас людьми», – написав він на своїй сторінці.

У Facebook заявили, що збій в роботі сервісів компанії, а також в Instagram і WhatsApp не привів до розкриття даних користувачів, повідомляє Reuters.

«У нас немає доказів того, що дані користувачів були поставлені під загрозу в результаті періоду збою», – йдеться в заяві компанії.

Крім того, в Facebook підтвердили, що причиною збою стали невдалі зміни програмної конфігурації.

«Наші інженери встановили, що зміни в конфігурації основних роутерів, що відповідають за координацію мережевого трафіку між нашими центрами даних, викликали неполадки, які порушили цю комунікацію», – уточнили в компанії. 

Тим часом, Twitter весь цей час працював і тролив Facebook, користувачі Twitter і Telegram складали жарти і малювали меми про колапс соцмереж.

Наприклад, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров жартував в Telegram, що “ще годинку – і доведеться в “Дії” робити стрічку новин та Stories”.

Стримінгова платформа Netflix обіграла сюжет серіалу “Гра в кальмара”. Інші користувачі також згадали в мемах цей серіал.

Ось ще кілька мемів з мереж:

А ось відео з “Містером біном”:

Нагадаємо, вчора в роботі Facebook, WhatsApp и Instagram стався глобальний збій. Трохи згодом стало відомо, що кажуть експерти з безпеки про збій в роботі соцмереж: є кілька версій, в тому числі саботаж. ЗМІ почали писати про масштабний “злив” даних користувачів Facebook.

Великий Київ у Google News

підписатися