Енергетична криза спричинила різкий попит на генератори та павербанки: ціна зросте ще на 15%

Автор: Любава Лисичкіна
21:24 02.07

Через нову хвилю відключень світла виникло непередбачуване різке зростання попиту на різного роду повербанки та зарядні станції. Це призвело до того, що зараз багатьох моделей вже немає у продажу, а на ті, що залишилися, підскочили ціни.

Енергетична криза спричинила різкий попит на генератори та павербанки: ціна зросте ще на 15% Фото: ілюстративне

Як ідеться, співвласник інтернет-магазину та маркетплейсу Rozetka.ua Владислав Чечеткін  зауважив, багатьох найпопулярніших моделей техніки вже немає у продажу. Йдеться про генератори Rato R 6000, Magnetta GFE 9000, Daewoo DDAE і десятки інших моделей.

В авторизованому магазині EcoFlow Україна  наголосили, що попит на техніку постійно зростає, а тому кількість товару на складах суттєво скорочується. При цьому там не сказали, коли будуть нові постачання обладнання.

Високий попит і низька пропозиція так чи інакше впливають на ціни, при цьому генератори та зарядні станції вже піднялися в ціні на 5-10% за останній місяць, і є ймовірність, що на тлі дефіциту ціна підніметься ще мінімум на 10-15%.

Продавці зазначають, що на ціни також можуть впливати коливання курсу валют, оскільки техніка закуповується не за гривню, а також ускладнення логістики через яку можуть зростати транспортні витрати.

До слова, “ВК” писав, чи будуть штрафи за перевищення норм шуму при роботі генераторів – роз’яснення МОЗ.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин