Elfbar та картриджі для Juul на мільйон гривень виявили в посилках київські митники

Автор: Марія Супрун
13:15 13.09.2022

Київські митники викрили відразу дванадцять спроб незаконного пересилання у міжнародних поштових відправленнях електронних пристроїв для куріння. Міжнародні посилки прямували з Вінниці, Броварів та Рівненщини до ОАЕ, Португалії, Індії та Німеччини.

Elfbar та картриджі для Juul на мільйон гривень виявили в посилках київські митники
Світлодіодне освітлення

Як розповіли митники, під час контролю цих міжнародних поштових відправлень виявили, що в них знаходяться загалом 2 тисячі упаковок сучасних пристроїв для куріння.

Зокрема – електронних систем доставки нікотину «Juul» та нікотиновмісних картриджів для цих pod-систем, а також одноразових електронних пристроїв для куріння «Elfbar».

Оскільки у міжнародних поштових відправленнях фізичним особам заборонено пересилати тютюнові вироби та рідини, що використовуються в електронних сигаретах, всі виявлені у посилках девайси вилучено до винесення судом рішення у справах.

По двох відправленнях стосовно відправника, яким виявився броварчанин, Київською митницею складено протоколи про порушення митних правил, товар вилучено. По десяти інших правопорушеннях здійснюються заходи по документуванню правопорушення.

За цінами українського інтернет-ринку орієнтовна загальна вартість цих пристроїв коливається в межах від 800 тисяч до мільйона гривень, однак остаточну вартість митниця визначить додатково.

Нагадаємо, раніше показали, як горить Apple: київська митниця спалила 10 партій контрафакту (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися