Електрика як розкіш. На Київщині майже 16 тисяч родин отримають компенсації

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 02.02

У зв’язку зі скасуванням пільгового тарифу на електроенергію, є родини які мають право на компенсацію витрат. Адже маючи електричне опалення вони змушені або жити в холоді, або віддавати всі кошти за обігрів.

Електрика як розкіш. На Київщині майже 16 тисяч родин отримають компенсації
Як інформує КОДА, компенсації будуть сплачуватись із державного бюджету. 
 
“Згідно з порядком, кошти спочатку будуть спрямовуватись постачальникам універсальних послуг. Ті в свою чергу зараховуватимуть їх, як часткову оплату за спожиту у I кварталі 2021 року електричну енергію, на особові рахунки споживачів”, – ідеться у дописі облдержадміністрації.
 
При цьому постачальники універсальних послуг повинні поінформувати споживача про надану йому компенсацію шляхом розміщення відповідної інформації у платіжному документі, а також в особистому кабінеті споживача.
 
У КОДА нагадали, що претендувати на допомогу можуть:
  • люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками;
  • люди, які проживають у багатоквартирних будинках, які не газифіковані природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.
Нагадаємо, з 1 січня до 31 березня 2021 року діятиме новий тариф на електроенергію, який становитиме 1,68 грн за 1 кВт/год. З нового року пільгового тарифу, який передбачав, що перші використані 100 кВт/год коштували 90 коп. за 1 кВт/год, вже не буде.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...