Елегантний, але дуже слабкий. Син Чапкіса показав відео з батьком

Автор: Любава Лисичкіна
19:22 10.03

Відомий хореограф, який цієї зими декілька разів опинявся в лікарні, виглядає досить слабким. Його син просить людей підтримувати батька молитвами.

Елегантний, але дуже слабкий. Син Чапкіса показав відео з батьком

Відео з 91-річним Григорієм Чапкісом оприлюднив  в  Instagram син  легендарного українського хореографа Грег. 

На одному з відео легендарний хореограф, один з найвідоміших танцівників сучасності поруч із сином прогулюються на вулиці. Син підтримує батька за лікоть і говорить, що це все ще боротьба.

На іншому відео у сторіс  Грег зафільмував Чапкіса у кріслі. Хореограф, якому притаманна манера одягатися яскраво і елегантно, сидить у червоному кріслі  у темному ошатному костюмі. Проте видно, наскільки важко йому говорити.

Грег Чапкіс зазначив, що вони тримаються і попросив фанів молитися за батька.  

Нагадаємо, що  улюблений українцями танцівник, народний артист, тренер шоу “Танці з зірками” Григорій Чапкіс, який за останні  місяці двічі попадав на лікарняне ліжко, 9 лютого  був госпіталізований у реанімацію Київської міської клінічної лікарні № 6.

В 20-х числах грудня 2020 року Григорій Чапкіс вперше потрапив до лікарні із запаленням легень і поділився селфі на лікарняному ліжку. Після Нового року народний улюбленець відправився додому, але знову повернувся до лікарні на Різдво.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...