Екстрені відключення світла у Києві та Київській області – ДТЕК

Автор: Любава Лисичкіна
21:51 14.05

За розпорядженням НЕК Укренерго, введені екстрені відключення світла. У столичному регіоні світло з’явиться після 23-ї години, за словами голови КМВА

Екстрені відключення світла у Києві та Київській області – ДТЕК
Світлодіодне освітлення

У ДТЕК заявили, що вимушені застосовувати відключення без попередження через складну ситуацію в енергосистемі країни, спричинену постійними ворожими обстрілами.

“Звертаємо увагу, що під час екстрених відключень, графіки, які можуть бути спрогнозовані заздалегідь, – не діють. Якщо у вас дома є світло, просимо споживати його розумно. Це стане великою допомогою для енергосистеми”, – зазначили у повідомленні енергетики.

З 21:00 до 24:00 Укренерго вимушене запровадити контрольовані аварійні відключення в усіх регіонах України

“Причина – значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання. Завтра, 15 травня, для промислових споживачів графіки обмеження потужності будуть діяти протягом всієї доби – з 00:00 до 24:00”, – йдеться в повідомленні.

Після ракетних ударів ворога по енергогенеруючих обʼєктах в енергосистемі України зберігається значний дефіцит, ідеться у повідомленні голови КМВА Сергія Попка.  Причина – масштабні пошкодження українських електростанцій, через які вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до атаки.

“В звʼязку із цими причинами та та збільшенням споживання (через прохолодну погоду) в Києві вводяться графіки аварійних відключень, в тому числі і для населення. Обсяги відключень незначні, близько 10% споживачів. Відключення будуть задіяні орієнтовно до 23-00 цієї доби. Для промислових споживачів так само є обмеження”, – зауважив посадовець.

До слова, у Вовчанську зникли двоє волонтерів з Київщини, яких могли вбити окупанти.

Великий Київ у Google News

підписатися