Экспрестести на коронавірус будуть продавати в аптеках

13:31 10.04.2020

Аптеки офіційно можуть продавати експрес-тести для виявлення коронавірусної інфекції Covid-19. Це питання вирішує суб’єкт господарювання, який володіє аптекою.

Экспрестести на коронавірус будуть продавати в аптеках Фото: Укринформ

Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Він також зазначив, що приватні лабораторії теж можуть закуповувати тест-системи, якщо вони відповідають вимогам біологічної безпеки та мають право працювати зі збудником другого класу патогенності.

Додамо, що про вартість еспрестестів головний санлікар нічого не сказав.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, сьогодні мер столиці розповів, до кого звертатися в Києві, щоб зробити тести. Крім того,  у столиці працюють мобільні бригади, що тестують на COVID-19.

Станом на 9:00 10 квітня в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За останню добу зафіксовано 311 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 і 12 смертей, 16 хворих одужали. Але у МОЗ заспокоїли, що такого різкого зростання кількості хворих на COVID-19 не слід лякатись. Пік захворюваності в Україні очікують 14-15 квітня.

У Києві на сьогодні 348 інфікованих COVID-19, за останню добу додались 13 нових хворих, серед них знов є медики. Найбільше нових випадків зафіксували у Солом’янському районі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...