Ексдиректор НАБУ став заступником директора Агенції оборонних закупівель

Автор: Любава Лисичкіна
21:12 21.06

Колишній директор Національного антикорупційного бюро та ексзаступник очільника Нацагентства з питань запобігання корупції Артем Ситник став заступником директора Агенції оборонних закупівель.

Ексдиректор НАБУ став заступником директора Агенції оборонних закупівель

Своє призначення він підтвердив у коментарі ZN.UA.

За словами Ситника, він відповідатиме за безпеку не лише закупівель, а й функціонування установи загалом.

Зазначимо, що зараз підприємство Міністерства оборони України «Агенція оборонних закупівель» очолює Марина Безрукова, яка обійняла цю посаду на початку 2024 року. Вона відома тим, що має більш як 20 років досвіду в управлінні ланцюгами постачання та розвитку партнерства з іноземними компаніями (США, Канада, Європа, Близький Схід, Африка). В 2017-2024 роках працювала в Національній енергетичній компанії “Укренерго”, де розробила та впровадила сучасну політику закупівель, засновану на принципах прозорості, ефективності та розподілу повноважень.

Саме її заступником і призначили Ситника.

Саму ж «Агенцію оборонних закупівель» створили 2022 року відокремлено від апарату Міністерства. Це має дозволити звести до мінімуму корупційні ризики. Тоді як за задумом міністра оборони Рустема Умєрова створення Агенції має позбавити його необхідності підписувати сенситивні документи.

Поява «Агенції оборонних закупівель» оборонне відомство на крок ближчим до імплементації стандартів і процедур НАТО і воно має сприяти ефективному використанню бюджетних коштів та скоротити терміни постачання товарів для потреб ЗСУ.

Відомо, Артем Ситник – перший директор Національного антикорупційного бюро України. Був призначений головою Національного антикорупційного бюро України у 2015 році, а звільнений у 2022.  Потім він працював заступником голови НАЗК.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин