Екс-регіонал та прихильник “диктаторських законів” Шипко очолив Національний інститут раку

Автор: Марія Супрун
14:55 10.03

Колишнього депутата «Партії регіонів» Андрія Шипка, який підтримував “диктаторські закони” у січні 2014 року, призначили виконувачем обов’язків директора Національного інституту раку.

Екс-регіонал та прихильник “диктаторських законів” Шипко очолив Національний інститут раку

Про це повідомила у Facebook експертка із захисту прав пацієнтів, народна депутатка від партії “Голос” Ольга Стефанишина. За її словами, його призначив очільник МОЗ Максим Степанов, який раніше також пропонував Шипка на посаду голови Національної служби здоров’я, але публічний розголос не дав цього зробити.

Сьогодні в Національному інституті раку свою роботу розпочинає екс-регіонал Андрій Шипко. Буде директором. Призначив його Максим Степанов“, – написала Стефанишина.

Також вона додала, що окрім голосування за “диктаторські закони”, Шипко є фігурантом корупційних розслідувань, був заступником Юрія Вілкула в Дніпропетровській обласній раді, 15 років працює винятково на державних посадах, має розкішні будинки, квартири, багато нерухомого майна та елітних авто. Крім того, депутатка розповіла про його останній «подвиг»: влітку на величезній швидкості його катер протаранив сусідній катер і зник із місця події, навіть не спробувавши допомогти людям, які стікали кров’ю.

Тому сьогодні по-тихому і без зайвого шуму міністр віддав один із ключових медичних закладів країни у руки Андрія Шипка. Щорічний бюджет Інституту 220 млн грн. Додатково Інститут має 1,5 мільярди на ремонт і створення клінічної бази цього року. Ними пан Шипко буде розпоряджатися на пару з міністром Степановим“, – підсумувала Стефанишина.

Зазначимо, що влітку 2020 року тодішній в.о. директора Олександр Яцина представив Андрія Шипка своїм заступником. Наразі на сайті інституту Шипко вже вказаний в.о. директора, хоча раніше він був першим заступником директора.

Нагадаємо, в Національному інституті раку поцупили інструментів та ліків на 10 млн грн. Крім того, трьом лікарям цього ж інституту раку повідомлено про підозру через смерть жінки на операційному столі.

Не дивлячись на ці негаразди, вже в цьому році в Національному інституті раку почнеться активне будівництво молекулярно-генетичної лабораторії, вартість якої становить близько 104 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...