Екс-керівнику “Борисполя” Євгену Дихне суд призначив заставу в 5,25 млн грн

14:30 11.09.2020

Сьогодні, 11 вересня, Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід колишньому керівнику “Міжнародного аеропорту “Бориспіль”, а нині президенту компанії “Міжнародні авіалінії України” Євгенію Дихне, у вигляді застави в 5,25 мільйона гривень. Також він не може відлучатися за межі Києва і області.

Екс-керівнику “Борисполя” Євгену Дихне суд призначив заставу в 5,25 млн грн

Про це повідомляється на сторінці ВАКС у Facebook.

“Підозрюваний зобов’язаний не пізніше п’яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати документ, що це підтверджує, слідчому, прокурору, суду”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до внесення застави підозрюваний зобов’язаний прибувати на першу вимогу до детективам НАБУ, прокурорам САП: не виходити з Києва та Київської області без дозволу детективів, прокурорів або суду, виконувати інші обмеження.

Ці обов’язки діють до 11 листопада 2020 року.

Сам Дихне себе винним не вважає. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Практика підписання попередніх договорів, в період, коли Фонд держмайна проводить процедури вибору орендарів, існує з 2010 року. Термінів на проведення конкурсу оренди у Фонду держмайна, згідно Закону, немає. Нормальна практика для Фонду – проводити конкурс близько двох років… Я керував аеропортом з кінця 2014 до 2017 року. У 2015 році «Бориспіль» вперше за попередні три роки став прибутковим завдяки змінам, які ми з командою здійснили. На хвилі революції нам хотілося робити швидкі і якісні зміни, у нас не було часу чекати два роки”, – написав Дихне.

Нагадаємо, правоохоронні органи підозрюють Дихне у зловживанні службовим становищем, що завдало збитків підприємству на суму понад 16,5 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...