Екологи порахували збитки довкіллю після “звільнення” російськими ракетами ДВРЗ у Києві

Автор: Галина Ворона
16:20 30.06.2022

Росія повинна буде відшкодувати мільйонні збитки довкіллю, завдані під час ракетного обстрілу Дарницького вагоноремонтного заводу у Києві.

Екологи порахували збитки довкіллю після “звільнення” російськими ракетами ДВРЗ у Києві
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, 13 червня 2022 року екоінспектори здійснили огляд території задля фіксацій шкоди.

Загальна площа засмічення в результаті руйнації становить 4 тис кв. метрів. Розмір збитків довкіллю становить 221 мільйон 68 тисяч гривень.

Читайте також: Збитки довкіллю від руйнування російськими снарядами нафтобази у Калинівці оцінили в сотні мільйонів гривень 

Нагадаємо, 5 червня 4 ракети вдарили по Дарницькому вагоноремонтному заводу на лівому березі Києва. Згодом правоохоронці затримали чоловіків, які фотографували обстріляний ракетами завод. В Росії заявили, що на заводі ремонтували танки, в “Укрзалізниці” це спростували та покликали журналістів, щоб довести це. Також перевізник показав, як виглядає Дарницький вагоноремонтний завод після обстрілів. На думку посла Естонії, ракетний обстріл Києва – це сигнал США.

Великий Київ у Google News

підписатися