Ейнштейна не вийшло, вийшов скандал. Речник Зеленського на фото в Америці висолопив язика

Автор: Любава Лисичкіна
22:22 02.09

Фото нового речника Зеленського, якого призначили на посаду в червні після відставки Юлії Мендель, викликав шквал критики в мережі.

Ейнштейна не вийшло, вийшов скандал. Речник Зеленського на фото в Америці висолопив язика

Під час офіційного візиту українського гаранта в США новий речник Зеленського, Сергій Никифоров зробив і запостив у соцмережі фото, на якому на якому він з висолопленим язиком нібито тримає монумент Джорджа Вашингтона.

Фото  зірвало шквал критики, більшість журналістів та політологів обурилися через нього. Речника порівняли  з колишньою прес-секретаркою Зеленського Юлією Мендель, наробили фото-жаб та розкритикували практично на кожному інформаційному ресурсі.

“Хлопчику, скільки тобі років”, “іспанський сором”, “дурне поїхало в турне”, “важко назвати такі фото адекватними”, “ну ти дибіл”, “не тільки позорище, а й злочин проти держави”, “ти офіційна особа! Не принижуй країну!” – такі коментарі залишили користувачі під постом Нікіфорова та у своїх реакціях в соцмережах.

Чимало користувачів стали на захист речника, звинувативши його критиків в обмеженості та “совковому” мисленні.

Відомо, що журналіст Сергій Никифоров призначений речником указом від 9 липня 2021 року. Він професійний тележурналіст, у якого близько 15 років досвіду роботи на різних телеканалах. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися