Ефірів більше не буде: два телеканали потрапили під санкції

Автор: Любава Лисичкіна
23:50 28.12.2021

Президент України Володимир Зеленський підписав санкції проти двох українських телеканалів. Це канали “Перший незалежний” та UkrLive.

Ефірів більше не буде: два телеканали потрапили під санкції

Про це ідеться в  указі глави держави.

Відтак запровадження санкцій стосується трьох компаній:

  • Медіахолдинг “Новини”;
  • “Тайм Медіа”;
  • “Телепростір”.

Ці компанії володіють такими телеканалами, як ZIK, NewsOne, “112 Україна”, “Перший незалежний” та UkrLive. Ці телеканали пов’язують з соратниками підозрюваного в державній зраді нардепа Віктора Медведчука – Нестором Шуфричем та Тарасом Козаком.

Санкції передбачають, зокрема, заборону на користування радіочастотами, блокування активів та ведення будь-якої діяльності в Україні. Вони  запроваджені на 5 років.

Нагадаємо, телеканали 112 ZIK  та NewsOne   заблоковані з квітня 20121 року навіть на ютубі. У пошуку вони ще відображаються, проте, перейти на трансляцію неможливо.

 2 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака. Санкції стосуються і низки його телеканалів. Під санкціями опинились і літаки Медведчука та Козака 

Тим часом, майже половина українців підтримують санкції, введені проти трьох телеканалів – “112 Україна”, NewsOne та ZIK, мовлення яких було заблоковано.

Великий Київ у Google News

підписатися