“Джентельмени”, ” Бріджертони”, “Франклін”: 10 новий серіалів цієї весни, які обіцяють бути захопливими

Автор: Любава Лисичкіна
23:48 28.02

Крім того вийде серіал про життя людей після ядерної війни. У постапокаліптичному світі вони мешкають в підземних бункерах.

“Джентельмени”, ” Бріджертони”, “Франклін”: 10 новий серіалів цієї весни, які обіцяють бути захопливими

Можна очікувати трилер, продовження драми про сім’ю Бріджертонів, кримінальний серіал про британських аристократів — ці та інші історії з’являться на HBO, Apple TV+, Netflix й інших сервісах. Тож, на що варто звернути увагу.

The Regime

Прем’єра: 3 березня
Платформа: HBO

Елена Вернем — канцлерка європейської країни з авторитарним режимом. Головна героїня перебуває в палаці тривалий час і дедалі більше проявляє параноїдальні риси. Вона призначає солдата Герберта Зубака своєю довіреною особою. Вплив героя на неї зростає, а спроби канцлерки розширити свою владу призводять до розколу в палаці та країні. Елену зіграла Кейт Вінслет, а інших персонажів — Г`ю Ґрант, Марта Плімптон та Андреа Райзборо.

«Джентльмени»

Прем’єра: 7 березня
Платформа: Netflix

Британський аристократ Едді успадковує сімейний маєток. Проте головний герой навіть не підозрює, що на території будинку вирощують марихуану — і власники наркоімперії зовсім не планують покидати місце свого бізнесу. У головних ролях — Тео Джеймс, Кая Скоделаріо, Рубі Сеар, Деніел Інгс та Вінні Джонс.

Apples Never Fall

Прем’єра: 14 березня 
Платформа: Peacock

Це історія про Джой і Стена — колишніх тренерів з тенісу і батьків чотирьох дітей. Спокійне життя сім’ї зупиняється через раптове зникнення Джой. Така подія спонукає братів і сестер дослідити, ким насправді є їхні батьки. Вони дізнаються таємниці, що оточують їхню родину. 

Manhunt

Прем’єра: 15 березня 
Платформа: Apple TV+

Вбивство Авраама Лінкольна — одне з найвідоміших, проте й найменш зрозумілих в історії. Трилер від Apple TV+ розповідає про трагедію і показує дії військового міністра Едвіна Шантона, який розпочав полювання за винуватцем злочину — Джоном Вілксом Бутом.

Palm Royale 

Прем’єра: 20 березня
Платформа: Apple TV+

Наприкінці 1960-х Максін Сіммонс намагається потрапити до вищого суспільства Палм-Біч. Поки головна героїня перетинає межу між бідними та заможними людьми, серіал теж ставить питання глядачам: «Наскільки ви готові пожертвувати собою, щоб отримати те, що має хтось інший?»

«Ріплі»

Прем’єра: 4 квітня 
Платформа: Netflix

У Тома Ріплі важливе завдання — він має переконати сина заможного чоловіка із США повернутися додому з Європи. Тому головний герой знайомиться з Дікі Ґрінліфом та ненадовго завойовує його прихильність. Це перший крок Тома Ріплі у «складне життя обману, шахрайства та вбивств». У ролях — Ендрю Скотт, Джонні Флінн та Дакота Феннінг.

Sugar

Прем’єра: 5 квітня
Платформа: Apple TV+

Це 8-серійна драма про приватного детектива, який розслідує зникнення улюбленої онуки голлівудського продюсера. Поки головний герой виконує завдання, він також бореться з особистими демонами. Приватного детектива зіграв Колін Фаррелл.

Franklin

Прем’єра: 12 квітня
Платформа: Apple TV+

Цей серіал — про одну з найбільших авантюр у житті Бенджаміна Франкліна. Під час Американської революції він вирушає в секретну та успішну дипломатичну місію до Франції, щоб захистити незалежність США. Виконавчим продюсером та головним актором Franklin став Майкл Дуглас. 

Fallout

Прем’єра: 12 квітня
Платформа: Amazon Prime

Це альтернативна історія про життя людей після ядерної війни. У постапокаліптичному світі вони мешкають в підземних бункерах, щоб захиститися від радіації, мутантів та бандитів. Одного дня молода жінка покидає своє сховище, щоб вирушити в небезпечну подорож пустелею Лос-Анджелесу. 

«Бріджертони». 3-й сезон

Прем’єра: 16 травня
Платформа: Netflix

Вісім братів і сестер із заможної родини Бріджертонів починають своє життя у вищому суспільстві. У першому сезоні пару знаходили для Дафни, у другому — для Ентоні. Цього разу в серіалі йтиметься про Коліна і його взаємини з Пенелопою — дівчиною, з якою він дружив упродовж попередніх двох сезонів.  

 

Великий Київ у Google News

підписатися