Побачити, як виглядала переправа можна на сторінці дизайнера.
За словами Макарова, він хотів показати, яким був міст «за життя», намагався точно відобразити всі елементи конструкції та передати атмосферу кінця 19-го століття.
Щоб відтворити зовнішній вигляд мосту, дизайнер спершу створив 3D-реконструкцію.
Довідково. Миколаївський ланцюговий міст збудували в Києві в 1853 році за проєктом англійського інженера Чарльза Віньоля. Це була перша капітальна переправа через Дніпро. Міст перевершив за розмірами споруджений за кілька років до нього Ланцюговий міст Сечені в Будапешті та став одним із найбільших у Європі тих часів. Переправу зруйнували польські війська в 1920-му році.
Згодом, вцілілі опори Миколаївського ланцюгового моста використали для зведення нового моста ім. Євгенії Бош, який було зруйновано в 1941 році. Майже на тому ж місці, де колись був Миколаївський міст, у 1968-му збудували міст Метро. Днями, коли рівень вдови в Дніпрі впав кияни зробили фото, на яких видно залишки фундаменту опор Ланцюгового мосту.
У мережі також з’явилися унікальні історичні світлини будівництва переправи та паломників на фоні ланцюгового мосту. Також фото мосту можна переглянути тут.
До слова, в столиці є міні-скульптурка проекту “Шукай” “Ланцюговий міст”.