Дитяча залізниця працюватиме до кінця січня: розклад

Автор: Тетяна Сененко
12:45 06.01

На території Сирецького парку у столиці традиційно до зимових свят відкритий зимовий рух Київської дитячої залізниці. Поїзди курсуватимуть до 30 січня 2022 року по суботам, неділям і святковим дням із 10:30 до 18:50.

Дитяча залізниця працюватиме до кінця січня: розклад

Про це повідомили в Укрзалізниці.

Вокзал станції «Київ-Пасажирський» дитячий є міні-копією Центрального залізничного вокзалу столиці. На шляху прямування дитячого поїзда його пасажири можуть побачити 27 стел із інформацією про обласні центри України, а також міста Київ та Севастополь, отримати довідкові та геральдичні відомості, дізнатися про місцеві пам’ятки. А для любителів залізничної спадщини працюватиме музей історії Південно-Західної залізниці.

Це третій в історії дитячої залізниці сезон перевезень. У 2018 році розпочалась масштабна реконструкція залізниці. На сьогодні довжина маршруту становить 6,7 км. Залізниця обмежується двома станціями – «Київ-Пасажирський дитячий» та «Залізнична». Рухомий склад – три локомотиви: тепловозів ТУ7А, паровозу Гр-336 – єдиного діючого паровозу серед дитячих залізниць України, 12 пасажирських і 2 вантажних вагонів.

Адреса Київської дитячої залізниці: Київ, Сирецький парк, станція Київ-Пасажирський дитячий.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця “викинула” у продаж сотні квитків у різних напрямках.

Великий Київ у Google News

підписатися