Автор: Любава Лисичкіна
23:39 18.03.2021

Обидві українські команди, київський футбольний клуб “Динамо” та донецький “Шахтар”, вилетіли з Ліги Європи.

оренда квартири Київ

18 березня київське “Динамо” гостювало в Іспанії у “Вільярреала” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи та програло з рахунком 2:0.

На старті поєдинку Чуквезе навісив з правого флангу і Морено головою пробив повз Бущана. Забивши, “Вільярреал” продовжив володіти ініціативою, граючи на половині поля киян. У “Динамо” мало що виходило попереду і незабаром Морено оформив дубль. Цього разу йому дістався м’яч після заблокованого пасу Миколенка на фланзі.

У другому таймі іспанці продовжили володіти м’ячем. Кияни кілька разів пробивали по воротах суперника, але реальної загрози удари не несли. У підсумку, 2:0 – перемога «Вільярреала» (за сумою двох матчів 4:0), іспанці виходять до чвертьфіналу Ліги Європи, а динамівці припиняють свої виступи в турнірі.

Крім того, сьогодні на НСК “Олімпійський” донецький “Шахтар” приймав “Рому” в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи та також програв з рахунком 1:2.

У гірників на 59-й хвилині відзначився Жуніор Мораес, у “Роми” двома голами відзначився Борха Майораля (48, 72). Перший поєдинок цих команд у Римі завершився поразкою “Шахтаря” з рахунком 0:3. За сумою двох матчів в 1/4 фіналу Ліги Європи пройшла “Рома”.

Нагадаємо, у Києві заборонили доступ глядачів на футбольні матчі, в тому числі міжнародні, до стабілізації епідемічної ситуації. Тому сьогоднішній матч в Києві проходив без глядачів.

До слова, Київ іде на жорсткий локдаун. Що працюватиме, а що – ні.