Ліга Європи: “Динамо” вдома програло “Вільярреалу”

Автор: Марія Супрун
00:44 12.03.2021

Київське “Динамо” в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи програло іспанському “Вільярреалу”. Зустріч 11 березня на столичному НСК “Олімпійський” завершилася з рахунком 0:2.

оренда квартири Київ

Традиційно клуби з Іспанії є незручними суперниками для київської команди. Останній раз «біло-синім» вдалося обіграти піренейців в єврокубках в далекому 1999-му, коли в чвертьфіналі Ліги чемпіонів був переможений мадридський «Реал» – 2:0. З тих пір було зіграно 16 матчів в єврокубках – і жодної перемоги, йдеться на сайті “Динамо”.

З перших хвилин глядачі, які зібралися на трибунах НСК «Олімпійський», почали гнати «біло-синіх» вперед. Але динамівці чи то занадто шанобливо поставилися до суперника, чи то свідомо віддали ініціативу, і іспанці досить впевнено почували себе з м’ячем.

Вже на 30-й хвилині гості відкрили рахунок. Здавалося, динамівці відбилися після подачі з кутового, але іспанці одразу ж повернули м’яч в штрафну, Морено уникнув офсайду і моментально прострілив від лицьової у воротарський, і Пау Торрес в падінні буквально заніс м’яч у порожні ворота – 0:1.

До перерви кияни так нічого і не змогли придумати в атаці, щоб щось протиставити супернику, а на початку другого тайму пропустили ще один м’яч. Після подачі з лівого флангу Морено виграв верхову боротьбу і пробив головою, Бущан парирував складний м’яч перед собою, а потім наші захисники не змогли накрити Рауля Альбіоля, який з кількох метрів переправив м’яч у верхній кут – 0:2.

У розпорядженні підопічних Мірчі Луческу залишався ще майже весь тайм, але особливих моментів для того, щоб скоротити відставання в рахунку не було.

У підсумку, 0:2 – домашня поразка. Попереду матч-відповідь, який пройде на «Естадіо де ла Кераміка» в наступний четвер, 18 березня, і там «Динамо» необхідно забивати як мінімум двічі, щоб сподіватися на загальний успіх.

Зазначимо, що в іншому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи у столиці Італії “Рома” приймала “Шахтар” та розгромила українську команду з рахунком 3:0.

Нагадаємо, легендарний захисник “Динамо” отримав іменну зірку в Києві (ФОТО).