“Динамо” обіграло “Гент” і вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів

07:57 30.09.2020

Ввечері 29 вересня київське “Динамо” на НСК “Олімпійський” у матчі-відповіді обіграло бельгійський “Гент” з рахунком 3: 0, забезпечивши собі тим самим місце на груповій стадії Ліги чемпіонів. “Динамо” там не виступало з 2016 року.

Як повідомляється на сайті київського клубу, м’ячі забили Віталій Буяльський (9-я хвилина), Карлос Де Піна (36-я хвилина, з 11-метрового) і Жерсон Родрігеш (49-я хвилина, з 11-метрового).

Нагадаємо, у першому матчі, який відбувся в Бельгії, кияни перемогли з рахунком 2:1, тобто підсумковий результат протистояння — 5:1 на користь «Динамо».

Ця перемога дозволила киянам вийти до групового раунду Ліги чемпіонів.

Як повідомлялося, Луческу був призначений головним тренером “Динамо” 23 липня. Контракт розрахований на 2 роки з можливістю подовження ще на рік. Його призначення викликало гнів ультрас “Динамо” – вони назвали це “Плювком в очі вболівальникам” та анонсували акції протесту.

Раніше на НСК «Олімпійський» київське «Динамо» обіграло донецький «Шахтар» у матчі за Суперкубок України з рахунком 1:3. Це перший трофей киян під керівництвом Мірчі Луческу, який раніше тренував «Шахтар».