Ліга чемпіонів: «Динамо» перемогло на виїзді бельгійський «Гент»

08:39 24.09.2020

Київське «Динамо» зробило вагомий крок до групового етапу Ліги чемпіонів – перемогло на виїзді бельгійський «Гент». У першому матчі, який відбувся 23 вересня, кияни здолали суперника з рахунком 2:1.

За «Динамо» голи забили Владислав Супряга та Карлос де Пена.

Зазначимо, що підопічні Мірчі Луческу кинулися вперед з перших хвилин, а через шість хвилин кияни вже відкрили рахунок. Караваєв покотив з лівого флангу на Буяльського, а той швидко на Супрягу. І рахунок став 0:1.

Ближче до перерви, на 41-й хвилині, “Гент” зрівняв рахунок.

Другий тайм почався з атак “Гента”. Та полегшило завдання «біло-синіх» те, що на 53 хвилині матчу суддя видалив з поля за другу «жовту» картку гравця бельгійського клубу – «червону» картку отримав українець Роман Безус, який свого часу виступав за «Динамо».

На 79 хвилині Де Пена пробив точно між ніг воротареві “Гента” – рахунок 1:2 на користь “Динамо”.

Матч-відповідь відбудеться у Києві 29 вересня. Якщо за підсумками двох поєдинків кияни здобудуть перемогу, то потраплять до групового (основного) етапу Ліги чемпіонів, де не виступали вже з 2016 року. Найближчі футбольні матчі у всіх турнірах київське “Динамо” проведе без глядачів.

Нагадаємо, “Динамо” обіграло АЗ та вийшло в наступний раунд Ліги чемпіонів. Не дивлячись на карантинні обмеження, на трибунах під час матчу помітили депутатів “Слуги народу” та “ОПЗЖ”.

Як повідомлялося, Луческу був призначений головним тренером “Динамо” 23 липня. Контракт розрахований на 2 роки з можливістю подовження ще на рік. Його призначення викликало гнів ультрас “Динамо” – вони назвали це “Плювком в очі вболівальникам” та анонсували акції протесту.

Раніше на НСК «Олімпійський» київське «Динамо» обіграло донецький «Шахтар» у матчі за Суперкубок України з рахунком 1:3. Це перший трофей киян під керівництвом Мірчі Луческу, який раніше тренував «Шахтар».