Динамівці у Києві розпочали тренування

Автор: Марина Максенко
14:48 17.06

Футболісти київського “Динамо”, тренерський штаб та персонал повернулися до Києва. Після паузи, пов’язаної з матчами збірної України, команда розпочинає підготовку до нового сезону.

Динамівці  у Києві розпочали тренування

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Традиційно перед поновленням тренувального процесу у перші кілька робочих днів динамівці проходять планове медобстеження. У п’ятницю, 17 червня, з самого ранку, футболісти першої команди зібралися у клініці.

Команда була поділена на дві групи гравців, перша пройшла медобстеження у п’ятницю, друга пройде в суботу. У перший день на медогляд прибуло 11 українських футболістів – Олександр Андрієвський, Денис Антюх, Артем Беседін, Крістіан Біловар, Віктор Близниченко, Денис Бойко, Володимир Бражко, Микита Бурда, Віталій Буяльський, Вікентій Волошин и Назар Волошин.

Гравці по черзі заходили до кабінетів профільних лікарів – невропатолога, терапевта, офтальмолога, лора. Футболістам також зробили ехокардіографію, комплексне УЗД черевної порожнини, серця, щитоподібної залози, органів малого таза, сканування судин голови і шиї та рентген грудної клітини.

Сьогодні увечері динамівці, які проходили медобстеження, проведуть тренування на базі в Кончі-Заспі. Інша ж група мала ранкове заняття. Тренування заплановані й на завтра.

За попередньою інформацією протягом найближчого тижня команда тренуватиметься у Києві, 22-го червня вирушить до Румунії, а звідти 24-го – на збір до Швейцарії.

Великий Київ у Google News

підписатися