Дворічний малюк, який голим гуляв на вулиці, знову шукав маму босоніж і без одягу

Автор: Любава Лисичкіна
18:22 22.11

Наприкінці вересня мати вже залишала сина вдома, коли вживала алкогольні напої з товаришами. Того дня хлопчик, прокинувшись, вийшов на пошуки матері у двір без одягу лише з однією пустушкою.

Дворічний малюк, який голим гуляв на вулиці, знову шукав маму босоніж і без одягу Фото: Facebook Поліція Київської області
На Білоцерківщині матір вдруге залишила дитину напризволяще, повідомляє поліція Київщини. 
 
Про малюка повідомили стурбовані сусіди, які побачили дитину в під’їзді будинку лише в одній білизні.
 
Виявилося,  що 32-річна мати вкотре залишила свого дворічного сина вдома та пішла відпочивати з товаришами та розпивати алкогольні напої. Хлопчик самотужки відчинив двері квартири та пішов сходами під’їзду у пошуках матері лише у нижній білизні і без взуття.
 
Дитину доставлено до місцевого реабілітаційного центру.
 
В подальшому матір буде викликана на комісію з захисту прав дітей, де також будуть присутні представники соціальної служби міста та ювенальні поліцейські. Згодом вони приймуть рішення щодо вирішення цієї проблеми, аби попередити негативні наслідки для дитини в майбутньому.
 
Відносно матері ювенальні поліцейські склали протокол за неналежне виконання нею батьківських обов’язків за ч.2 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
До слова, стало відомо, чому не всі заклади відновили навчання і що з вакцинацією вчителів.
 

Великий Київ у Google News

підписатися