Двоповерховий поїзд Skoda вирушив із Києва до Львова (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
18:33 30.12.2021

“Укрзалізниця” відправила з Центрального залізничного вокзалу столиці у рейс №747 двоповерховий електропоїзд Skoda City Elephant.

Двоповерховий поїзд Skoda вирушив із Києва до Львова (ФОТО) Фото: ЦТС

Як повідомляє ЦТС,  поїзд вирушив із Києва о 16:41 та прибуде до Львова о 00:45. По дорозі передбачені зупинки на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, пеленальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, власниками для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння.

Зазначимо, що ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda будівлі 2012 року провадився на ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” АТ УЗ.

Електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant “Укрзалізниця” придбала у 2012 році перед Євро-2012. Електропоїзд складається із шести двоповерхових вагонів, має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію із швидкістю до 160 км/год.

Нагадаємо, в Укразалізниці потяг називають двоповерховим «слоненям».  

Великий Київ у Google News

підписатися