Двох організаторів піраміди B2B Jewelry відправили під домашній арешт

17:10 08.09.2020

Трьом організаторам фінансової піраміди B2B Jewelry, яких викрито на привласненні понад 250 мільйонів доларів США інвесторів, повідомлено про підозру, двом із них суд відправив під домашній арешт.

Двох організаторів піраміди B2B Jewelry відправили під домашній арешт
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба СБУ

Наразі організатору піраміди, керівнику та головному бухгалтеру повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 222, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України. Двом фігурантам обрано запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту, розгляд запобіжного заходу бухгалтеру відбудеться 09.09.2020 року”, – говориться у повідомленні.

За даними силового відомства, в межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків у фігурантів справи. Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, у тому числі оформлені на підконтрольні юридичні особи.

Тривають слідчі дії.

В СБУ також зазначили, що магазини мережі продовжують працювати, щоб інвестори мали можливість обміняти вже придбані сертифікати на гроші або продукцію.

Нагадаємо, наприкінці серпня СБУ блокувала протиправну діяльність організованого злочинного угрупування, учасники якого створили фінансову піраміду для заволодіння коштами українців. Вкладниками “піраміди” стали понад 600 тисяч громадян. Орієнтовний обсяг коштів, привласнених та легалізованих зловмисниками через придбання елітного рухомого та нерухомого майна становить більше ніж $250 мільйонів.

Великий Київ у Google News

підписатися