Організатори B2B Jewelry придбали острів та 18 елітних авто на гроші вкладників

09:15 28.08.2020

СБУ блокувала протиправну діяльність організованого злочинного угрупування, учасники якого створили фінансову піраміду для заволодіння коштами українців. Вкладниками «піраміди» стали понад 600 тисяч громадян. Орієнтовний обсяг коштів, привласнених та легалізованих зловмисниками через придбання елітного рухомого та нерухомого майна становить більше ніж $250 мільйонів.

Організатори B2B Jewelry придбали острів та 18 елітних авто на гроші вкладників
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє СБУ, до організації фінансової оборудки причетні понад 20 осіб, задіяно більше ніж 100 підконтрольних юридичних осіб.

За період функціонування піраміди, з початку 2019 року, організатори придбали за незаконно отримані кошти один з островів Дніпровського каскаду з розташованими на ньому об’єктами нерухомості, 18 елітних позашляховиків, вартістю понад 100 тисяч доларів США кожний, коштовності, інше рухоме та нерухоме майно.

27 серпня у межах кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків у Київській і Вінницькій областях та в Одесі. Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, у тому числі оформлені на підконтрольні юридичні особи.

Зазначимо, що в СБУ не говорять, що це B2B Jewelry, але по фото можна розрізнити магазини B2B Jewerly і сертифікати організації:

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, на трасі Київ-Харків розстріляли автобус, є поранені.

 

Великий Київ у Google News

підписатися