Дуже різдвяна історія. Ботсад шукає жінку, на честь якої люблячий батько посадив сосну і просив не рубати

Автор: Галина Ворона
15:38 07.01

Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України поділився зворушливою історією, яка передається з покоління в покоління робітниками Ботсаду.

Дуже різдвяна історія. Ботсад шукає жінку, на честь якої люблячий батько посадив сосну і просив не рубати

Цю розповіли на Facebook-сторінці ботсаду.

Як зазначається, на території ботсаду була вулиця, на який мешкали люди в приватних будинках – це підтверджують знайдені під час облаштування системи поливу елементи побуту (залишки посуду, старі цеглини та інше).

Коли створювався Ботсад, власник одного будинку, що знаходився на території сучасного Сиренгарію (ділянки бузків) у Дендрарії Рубцова, дуже просив, щоб не зрубали ялину (на фото), адже він посадив її на честь своєї донечки.

Ні імені чоловіка, ні його донечки у ботсаду не знають, але дуже мріють її знайти, а можливо її нащадків, щоб встановити пам’ятну табличку для цього родинного дерева.

І оскільки в Різдво все можливо, то нам дуже хочеться попросити Вас допомогти знайти нашу героїню або її ім’я. Можливо, серед Вас є історики, або є люди, що знають тих, хто мешкав на цій вулиці, а, можливо, такі є серед Ваших знайомих. Тож будемо дуже вдячні за репости, за будь-яку інформацію!” – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кияни пожертвували майже 50 тис. гривень для порятунку старезного дубу у Ботсаду Фоміна

Нагадаємо, Ботсад збирає гроші на систему поливу, щоб врятувати рідкісні рослини.

Великий Київ у Google News

підписатися