Душі героїв: в Києві засяяли Промені гідності на честь Небесної Сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Марія Супрун
21:07 20.02

Сьогодні, 20 лютого, в центрі Києва проходить віче «Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні». На честь загиблих у небі над столицею засяяли Промені гідності.

Душі героїв: в Києві засяяли Промені гідності на честь Небесної Сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Про це повідомляє кореспондент “Великого Києва”.

На Майдан вшанувати пам’ять загиблих прийшли сотні людей, серед яких активісти, волонтери, ветерани війни на Донбасі та інші не байдужі громадяни. Багато людей з українськими прапорами. Біля стели Незалежності встановлено сцену, поряд розміщено великий екран.

Ввечері тут засяяли Промені гідності. Вони символізують душі загиблих вісім років тому учасників Революції Гідності, які здіймаються у небеса. Світло символізує подолання темряви, світло спрямоване в небо – це самопожертва кожного Героя в ім’я майбутнього. 

Засвічування променів супроводжувалося музикою Романа Коляди.

Вперше Промені гідності презентували до першої річниці розстрілів на Майдані. Тоді лазерні промені світили з вулиць Інститутської, Михайла Грушевського, з майдану Незалежності – з тих місць, де загинули Герої Небесної Сотні. 

У вечірній час, як і вдень, люди продовжували нести квіти до Алеї Героїв Небесної сотні та запалювати лампадки біля фото Героїв.

Читайте також: Восьма річниця розстрілів на Майдані: криваві події Революції Гідності у фото

Як відомо, 20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв, що були розстріляні на Майдані Незалежності під час Революції Гідності, відстоюючи європейський вибір, демократичні цінності та гідне майбутнє України.

Нагадаємо, Рада визнала Революцію Гідності одним з ключових моментів українського державотворення.

Великий Київ у Google News

підписатися