Дурний жарт! Порошенко вибачився за слова Зеленського про державний переворот

Автор: Володимир Хлєбников
17:58 01.12.2021

Ознаками державного перевороту, про який заявив президент Володимир Зеленський, є, скоріше, намагання влади атакувати демократію в Україні.

Дурний жарт! Порошенко вибачився за слова Зеленського про державний переворот

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Він застеріг, що опозиція разом з потужним громадянським суспільством “не дозволить узурпувати владу в Україні”.

Якщо не помиляюся, на сьогодні був анонсований так званий “державний переворот”. Я хотів би вибачитися перед нашими закордонними партнерами за цей абсолютно дурний жарт Зеленського. Це – приклад брутальної безвідповідальності перед країною і перед світом. Але чи є загроза українській демократії, українській державності? Чи є загроза європейському вибору? Є. Це – спроби Зеленського побудувати в Україні режим за лекалами Путіна і Лукашенка“, – сказав Порошенко під час виступу на Київському Безпековому Форумі з нагоди 30-ліття відновленої Державності і Свободи. 

Читайте також: Зеленський виступив у Раді із щорічним посланням. Про що говорив

П’ятий президент зазначив, що його наступник через сумнівні закони хоче поставити медіа під тотальний контроль влади.

Під час феєричної пресконференції Зеленський розкрив плани про перенесення на рік, а може на два парламентських виборів. Це яскраво свідчить про втрату надії Зеленського чесно перемогти на цих виборах. Бо в Конституції чітко зазначена дата – жовтень 2023 року, немає подвійного ніякого тлумачення, а йому хочеться пролонгувати перебування при владі своєї збанкрутілої команди“, – констатував Порошенко.

Як елемент путчу – плани Зеленського запровадити дистанційне голосування інтернетом російського зразка. Це та технологія, яка щойно стала одним з інструментів на виборах до Державної думи Російської Федерації. Інструмент Путіна. І оприлюднені сьогодні результати опитування громадської думки чітко показують – більшість українців, майже дві третини категорично проти такої новації. Але це не зупиняє Зеленського”, – зауважує лідер “Євросолідарності”.

Читайте також: “Мы не ворьё какое-то”: головні тези Зеленського з пресмарафону до екватора каденції

Третє – Офіс президента хоче поставити під контроль Конституційний Суд. За відсутності вакансій вони призначили двох нових судів, “на сто відсотків своїх” і на сто відсотків незаконних для того, щоб проштампувати ті рішення по захопленню державної влади, які є в голові Зеленського. Щоб повернути, як Янукович, стару редакцію Конституції“, – зазначив  Порошенко.

На його думку, є вагомі підстави вважати, що “це і є плани Зеленського”. “Це – загроза реального повзучого перевороту. Я впевнений, що українська опозиція разом з потужним громадянським суспільством здатна зупинити цей сценарій, ми не раз вже це робили“, – застеріг лідер “ЄС”.

Читайте також: Щоб зупинити Путіна, ми маємо підняти ціну, яку він заплатить за вторгнення в Україну – Порошенко

Великий Київ у Google News

підписатися