Дуда в Києві потролив росіян: “Так тікали, що навіть шапки загубили!”

Автор: Володимир Хлєбников
18:50 22.05

Президент Польщі Анджей Дуда під час візиту до Києва іронічно прокоментував грандіозні плани армії РФ захопити Україну за кілька днів. Він наголосив, що окупанти недооцінили готовність українців боронити свою батьківщину.

Дуда в Києві потролив росіян: “Так тікали, що навіть шапки загубили!”

Про це польський лідер заявив 22 травня на пресконференції в Маріїнському палаці в Києві.

Захисники України виявилися значно більш героїчними, ніж світ здатен був уявити, ніж світ взагалі сподівався побачити. Українці мужньо боронять Україну проти величезної армії найбільшої країни світу, яка гадала, що закидає шапками українців своєю кількістю. А виявилось повністю навпаки: росіяни всі свої шапки загубили, тікаючи в поспіху з України, залишаючи свої танки, бронетехніку і запаси, бо боялись, що українці їх розтрощать і знищать“, – сказав Дуда.

Хто міг про це подумати й очікувати такого видатного, не простого, не звичайного героїзму! Ну от я скажу: ми знали й очікували, що українці будуть чинити опір. Ми сусіди і знаємо, що українці завжди були незвичайно хоробрим народом, і що Україна вистоїть під ударами агресора“, – додав президент Польщі.

Читайте також: Ніколи не забуду цей візит, — прем’єр Португалії відвідав Ірпінь

Дуда також наголосив, що світу треба продовжувати допомагати Україні, причому “не лише гуманітарною допомогою, але й зброєю, бо інакше російська агресія буде загрожувати всьому вільному світові“. В цьому контексті він розкритикував ті країни-члени Європейського Союзу, які зволікають і перешкоджають запровадженню чергового пакету санкцій проти Росії.

Польський президент розповів, що в перші дні повномасштабної війни Росії проти України він проводив відверті розмови  із президентом України, обговорюючи стан справ. Він казав, що дуже переживав за Україну та особисто за  президента Зеленського в ті дні, коли російські окупанти обстрілювали Запорізьку атомну електростанцію й загрожували бойовими діями на вулицях Києва.

Читайте також: Був шокований. Прем’єр Канади Трюдо відвідав зруйнований росіянами Ірпінь

Як писав “ВК“, Анджей Дуда, виступаючи у Верховній Раді 22 травня, наголосив, що сьогодні Україна боронить весь вільний світ, і тому весь вільний світ має бути зацікавлений у щонайбільшій допомозі Україні.

Зауважимо, що це вже другий візит польського лідера до Києва від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Великий Київ у Google News

підписатися