Дубінський просить зібрати позачергове засідання фракції через санкції США

14:57 15.01

Нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський ініціює негайне засідання фракції, на якому хоче особисто повідомити “важливу інформацію” щодо введених мінфіном США санкцій проти нього.

Дубінський просить зібрати позачергове засідання фракції через санкції США

Про це повідомив його колега Олександр Качура в своєму Телеграм-каналі, додавши скан листа Дубінського керівнику фракції Давиду Арахамії.

У ньому Дубінський пише, що санкції стали результатом “брехливого доносу” з боку його “непорядних опонентів”. 

Наполягаю на невідкладному проведенні засідання фракції, оскільки в засобах масової інформації та в соціальних мережах нашими політичними опонентами ця ситуація використовується як предмет шантажу президента України і парламентської більшості, яка його підтримує”, – пише Дубінський.

Він зауважує, що дана ситуація вимагає негайного обговорення і надання членам фракції інформації персонально від нього.

Копія листа адресована главі партії «Слуга народу», першому заступнику голови однойменної фракції Олександру Корнієнко.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем і “безпосередньо чи опосередковано брали участь, фінансували, приховували або іншим чином були співучасником іноземного впливу на виборах у США”. “Слуги народу” не поспішають обговорювати це питання, тому що  “зайняті більш нагальними питаннями”.

Реакції Зеленського теж не було, лише за кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки були притягнуті до відповідальності, незалежно від партійної приналежності”, і обіцяли найближчим часом оприлюднити конкретні кроки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...