Друзі пізнаються в біді. Порошенко привітав українців з Днем Європи

Автор: Любава Лисичкіна
12:38 21.05

Друзі пізнаються в біді. Цей вислів дуже добре описує Європу, яка нині стала для нас справжнім другом і дала притулок мільйонам українців.

Друзі пізнаються в біді. Порошенко привітав українців з Днем Європи

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка,  сьогодні Євросоюз постачає важке озброєння, техніку, продовольство та підтримує фінансово та економічно.

“Сьогодні Україна бореться не тільки за свободу та демократію у світі, Україна бореться за право існувати, за власну незалежність, ідентичність, цілісність. Ми захистили наш цивілізаційний вибір під час Революції Гідності та продовжуємо захищати у війні з путінським рашизмом. І ми обов’язково переможемо. Членство в ЄС – це міцна гарантія незалежності української держави. Гарантія відновлення нашої країни, добробуту українського народу, подих свободи та відчуття гідності за себе, за власну державу”, – зазначив політик.

Порошенко переконаний, що наше спільне завдання в цьому році – отримати статус країни-кандидата на членство в ЄС, що відкриє шлях до початку передвступних переговорів.

“Європа – це наш спільний дім, і місце України – в об’єднаній Європі. Вірю в європейське майбутнє України! З Днем Європи, Україно!” – наголосив Петро Порошенко.

До слова,  Кличко напередодні Дня Європи зустрівся з послами іноземних держав.

Великий Київ у Google News

підписатися