Друга доба без зв’язку: у “Київстарі” прокоментували заяву хакерів про вкрадені персональні дані

Автор: Галина Ворона
12:58 13.12.2023

Російські хакери похвалилися, що завдали суттєву шкоду мережі “Київстар” та захопили особисті дані користувачів. Цю інформацію спростував оператор зв’язку.

Друга доба без зв’язку: у “Київстарі” прокоментували заяву хакерів про вкрадені персональні дані
Світлодіодне освітлення

Як йдеться у заяві на Facebook-сторінці “Київстар”, абонентська інформація та персональні дані клієнтів компанії “Київстар”  у безпеці, адже системи, у яких ці дані зберігаються, не постраждали від хакерської атаки.

Крім того, у компанії заявляють, що чутки про знищення її комп’ютерів і серверів — також фейк.

Друзі, стратегія ворога — посіяти паніку. Не дамо йому досягти успіху! Як ми повідомляли раніше, абонентська інформація та персональні дані — у безпеці. Системи, у яких ці дані зберігаються — не постраждали від хакерської атаки. Всі ми бачили ці скриншоти з телеграм-каналів. Але на них зображені навмання зібрані технологічні дані, які не належать до персональних даних наших абонентів. Ми з усією відповідальністю заявляємо, що ваші персональні дані у безпеці!” – наполягають у компанії.

Користувачів просять слідкувати за офіційною інформацією на платформах компанії та висловлюють сподівання ” що незабаром почуємо добрі новини”.

Читайте також: Збій у оператора зв’язку: куди звертатись за допомогою, якщо “лягла” мережа

Нагадаємо, російські хакери похвалилися завданою ними шкодою мережі Київстар та повідомили про захоплення особистих даних користувачів.

Як повідомляв “ВК”, 12 грудня зранку стався масштабний збій у роботі “Київстар” – частина абонентів залишилась без зв’язку. При цьому вони  не можуть перейти на іншого оператора через національний роумінг. Через відсутність зв’язку люди спілкуються між собою, замість дивитися у смартфон, співчувають та чекають на повернення мережі.

Великий Київ у Google News

підписатися