Довічне позбавлення волі. Суд виніс вирок вбивці відомої стилістки Катерини Положай

Автор: Галина Ворона
10:49 07.04

Вбивцю відомої стилістки та власниці салону краси Катерини Положай засудили до довічного позбавлення волі. Злочин було скоєно 19 листопада 2015 року у Шевченківському районі.

Довічне позбавлення волі. Суд виніс вирок вбивці відомої стилістки Катерини Положай

Про це повідомляє столична прокуратура.

Слідство встановило, що колишній чоловік Катерини Положай на ґрунті виниклих між ними неприязних стосунків ретельно спланував та організував її вбивство, гарно знаючи її розпорядок дня та маршрути пересування містом.

У день вбивства чоловік завчасно прибув до салону краси, яким керувала жінка, дочекався її приїзду неподалік та слідом за нею зайшов до приміщення. 

Там де між експодружжям виник конфлікт, і чоловік, користуючись відсутністю сторонніх осіб, з особливою жорстокістю наніс жінці численні поранення, переважно в область обличчя та шиї, які призвели до її смерті.

Намагаючись відвести від себе підозру, зловмисник знищив докази та вигадав алібі.

Однак слідство здобуло неспростовні докази вчинення злочину саме цією особою, і прокуратура повністю довела вину обвинуваченого у вчиненні цього жорстокого вбивства.

Тож Шевченківський райсуд Києва від 06.04.2021 року визнав чоловіка винним за п. 4 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю) та ч. 1 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна) КК України та засудив до максимального покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Крім того, чоловік виплатить по 5 млн гривень моральної та матеріальної шкоди двом неповнолітнім дітям та батькам вбитої жінки, а також повинен їх довічно утримувати.

Чоловік свою вину у скоєнні злочину не визнав і перебуватиме під вартою до набрання вироком законної сили.

Читайте також: Останками дружини топив піч. Моторошне вбивство матері чотирьох дітей на Київщині 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...