Останками дружини топив піч. Моторошне вбивство матері чотирьох дітей на Київщині

Автор: Марія Супрун
19:19 10.02

В одному із сіл Білоцерківського району на Київщині відбулося жорстоке вбивство. Чоловік розчленував матір своїх чотирьох дітей, а останками чотири дні топив піч.

Останками дружини топив піч. Моторошне вбивство матері чотирьох дітей на Київщині

У Федора та Марини було двоє дівчаток та двоє хлопчиків. Коли матір безслідно зникла, батько пояснив дітям, що вона поїхала у гості до знайомих, повідомляють Надзвичайні новини.

Першими про трагедію здогадалися сусіди, які відчули запах горілої плоті і зателефонували до поліції. Тоді 48-річний Федір зізнався правоохоронцям, що звичайна сварка з дружиною закінчилася вбивством.

З’ясувалося, що жінка ляснула чоловіка у спину, а у відповідь отримала міцний удар кулаком в обличчя. Вона впала скронею на гострий металевий виступ гаражних воріт і миттєво загинула. Федір взяв сокиру і порубав молоду дружину на шматки, а останки серед ночі вивозив на машині.

Голову померлої він відвіз до сміттєзвалища, де обклавши її покришками облив бензином та спалив. А от тулуб жінки він обв’язав мотузкою із металевими трубами і вивіз до річки. Іншими останками – руками, ногами – топив піч, а попіл розсипав по подвір’ю.

Водночас, сусіди кажуть, що так доля покарала Марину за самогубство її матері. Виявилося, що спочатку Федір залицявся до старшої жінки, і мав би стати вітчимом Марини.

Вона як повернулася з навчання додому, тут Федя на неї, молоду, і запав. Мати сильно плакала, просила, щоб не йшла до нього. Марина не послухалася, а мати повісилася”, – розповіла сусідка.

Чоловіку за скоєне загрожує 15 років в’язниці, а усі четверо дітей залишаться сиротами. Близьких родичів, окрім хрещеної, у них просто немає.

Нагадаємо, за грати піде втікач, який вбив і підпалив двірника на Печерську.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...